Kontenery, pawilony, biura.

Konstrukcje modułowe sprawiają że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Kontenery możemy łączyć ze sobą w dowolny sposób tworząc pawilony w kształcie jaki chcemy. Każdy kontener wykonany jest pod zamówienie, co sprawia że jego wymiary mogą zostać dobrane do waszych potrzeb. Możesz także dobrać kolor ścian, kasetonów elewacyjnych czy stolarki okiennej. 

Kontenery budowlane – stworzone z myślą o przemyśle, budownictwie. Idealnie spiszą się jako biuro budowy, zaplecze sanitarne, magazyn narzędzi. Dzięki budowie modułowej mogą służyć jako baza noclegowa dla pracowników.

Kontenery biurowe – doskonałe do budowy biur terenowych, oddziałów. Poprzez łączenie kontenerów ze sobą można skonstruować wygodne i przestronne biura o znacznych powierzchniach. Niekonwencjonalne rozwiązania sprawiają że kontenery biurowe nabierają nietuzinkowego wyglądu i stają się bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnego budownictwa.

Kontenery gastronomiczne – wysoka mobilność to główna zaleta kontenerów gastronomicznych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom kontenery gastronomiczne mogą służyć w biznesie nieprzerwanie przez cały rok. To rozwiązanie dla przedsiębiorców którym zależy na szybkim uruchomieniu biznesu w bardzo atrakcyjnej cenie, spełniając przy tym wszystkie wymogi sanitarne.